PsYcHo UnIt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PsYcHo UnIt

Forum klana Psycho Unit
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Bane Ivanović: "Prezadovoljan sam"

Ići dole 
AutorPoruka
Admin-Marko^NeGotin
Admin
Admin-Marko^NeGotin


Broj poruka : 93
Godina : 32
Datum upisa : 06.01.2008

Bane Ivanović: "Prezadovoljan sam" Empty
PočaljiNaslov: Bane Ivanović: "Prezadovoljan sam"   Bane Ivanović: "Prezadovoljan sam" Icon_minitime18th Januar 2008, 12:43 pm

Fudbalski reprezentativac Srbije Branislav Ivanović potpisao je u sredu troipogodišnji ugovor sa londonskim Čelsijem. Ivanović je do sada nastupao za moskovsku Lokomotivu, a njegov transfer koštao je najbogatiju ekipu na svetu devet miliona funti. "Prvi utisci su fascinantni. Nisam mnogo video, ali sve što sam video je fenomenalno. Prezadovoljan sam. Sada treba da završim sve formalnosti i da se vratim treninzima, svom poslu", kaže Ivanović za B92.

Bane Ivanović biće drugi član zadnjeg reda reprezentacije Srbije u vrhu Premijer lige, pošto za Mančester junajted već pune dve godine igra Nemanja Vidić. Upravo je Užičanin dao najbolje savete Ivanoviću, kojeg očekuje privikavanje na sasvim drugačiji sistem igre.

"Nisam sada pričao sa Nemanjom, ali mi je ranije sve objasnio. Rekao mi je da je na početku sve veoma teško, ali kada se priviknem, biće lakše. Na meni je sada period adaptacije i treba da se prilagodim što je brže moguće".
chelseafc.com

Najbolji dokaz da početak na Ostrvu nije lak upravo je Vidićeva karijera, jer je stub odbrane Mančester junajteda imao teška četiri meseca po dolasku na Old Traford, pre nego što su letnje pripreme stvari postavile na pravo mesto. Poseban problem predstavlja činjenica da je ruska liga završena još u novembru, dok su premijerligaši u punoj formi. Ivanović je oprezan i najavljuje postepeno priključivanje prvoj ekipi.

"Nisam još priključen ekipi. Treba da završim papirologiju oko radne dozvole, pa ću u trenažni proces ući od ponedeljka. Realno, nisam trenirao mesec dana sa ekipom, radio sam individualno. Zato nisam u punoj takmičarskoj formi, pa ću određeni vremenski peroiod morati da sačekam", kaže Ivanović za B92.

Dobra strana priče o Ivanoviću u Čelsiju jeste podatak da njegovi konkurenti u odbrani imaju velike probleme sa povredama, a upravo će defanzivci u narednih mesec dana nositi igru londonskog kluba, čija će četiri prvotimca igrati na Kupu afričkih nacija (Drogba, Kalu, Mikel, Esjen).

Čelsi će u narednih deset dana igrati tri meča u gostima: 19. januara u Birmingemu, a 26. u Viganu, u okviru Premijer lige; između tih utakmica na programu je revanš polufinala Karling kupa sa Evertonom na Gudisonu (2:1 za "Plavce" u prvom duelu). Klub sa Stamford bridža brani trofej u Liga kupu, a u Premijer ligi ima četiri boda manje od vodećeg tandema Mančester junajted – Arsenal.
Nazad na vrh Ići dole
https://psyho-unit-klan.serbianforum.info
 
Bane Ivanović: "Prezadovoljan sam"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bane "dobri sin" u Londonu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PsYcHo UnIt :: Sport ! :: Fudbal-
Skoči na: