PsYcHo UnIt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PsYcHo UnIt

Forum klana Psycho Unit
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako da je ne volite?

Ići dole 
AutorPoruka
Admin-Marko^NeGotin
Admin
Admin-Marko^NeGotin


Broj poruka : 93
Godina : 32
Datum upisa : 06.01.2008

Kako da je ne volite? Empty
PočaljiNaslov: Kako da je ne volite?   Kako da je ne volite? Icon_minitime18th Januar 2008, 3:04 am

Čak i kada su bolovi, Jelena Janković nije ozbiljna. Ona izražava emocije na terenu, bilo da su lepe ili ružne. Mnogi su počeli da se poistovećuju sa njom i da je imitiraju. Jedino ona ne imitira nikog. A to, to samo znači da je Jelena Janković jedinstvena...

Nije redak slučaj da nam priredi drame, sapunice, trilere i horore kao što je bio onaj meč protiv Tamire Pašek u prvom kolu Australian Opena, okončan skorom 12-10 u trećem setu. Čak i sada u drugom kolu, kada je mnogo lakše, sa 2-0 savladala Edinu Galovic u drugom kolu, nije bilo dosadno. Ako nije dovoljno, setite se samo Hopman kupa

Iako njen način igre sa osnovne linije nije interesantan kao Ameli Moresmo ili Žistin Enan, njene grimase, to što uvek znate šta oseća i opšta interakcija sa publikom dovodi više ljudi na teniske stadione. Kada Jelenino ponašanje dodamo Novakovim imitacijama Šarapove i Rodika, jasno je da srpski teniseri, osim što spadaju među najbolje igrače, mogu da se bore ravnopravno i za titulu najboljih zabavljača.

"Jednom, kada sam radila reklamu, nisam mogla da prestanem da se smejem. Mislim da je veoma bitno da ste i na terenu otvoreni, a ne mrgudi, da budete ono što jeste. Ja ne volim da imitiram. U svakom slučaju ćete znati kako se osećam. Umem i ja da imitiram, ali ću to pokazati kada bude došlo vreme. Kada budem završila karijeru, hoću da me ljudi pamte kao dobru teniserku, ali i nasmejanu, otvorenu i jedinstvenu", zaključila je Jeca.
Nazad na vrh Ići dole
https://psyho-unit-klan.serbianforum.info
 
Kako da je ne volite?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako je nastao clan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
PsYcHo UnIt :: Tennis-
Skoči na: