Broj poruka : 93
Godina : 32
Datum upisa : 06.01.2008

Remi Zvezde sa kijevskim Dinamom Empty
PočaljiNaslov: Remi Zvezde sa kijevskim Dinamom   Remi Zvezde sa kijevskim Dinamom Icon_minitime27th Januar 2008, 12:24 pm

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su sa kijevskim Dinamom nerešeno 1:1, u prvom nastupu na Kupu prvog kanala u Izraelu. Zvezda je protiv Ukrajinaca vodila od 66. minuta, kada je gol postigao Nenad Milijaš, a izjednačio je osam minuta pre kraja Tiberiju Gijoane. U ponedeljak Zvezda igra sa moskovskim Spartakom, a da bi se plasirala u finale trebaće joj pobeda od najmanje tri gola razlike.

Zvezda je u prvoj polovini prvog poluvremena bila bolji tim i kontrolisala igru, ali je finiš poluvremena pripao Kijevljanima, koji su stvorili nekoliko prilika.

I u nastavku Ukrajinci su imali prilike, ali je Ivan Ranđelović odlično branio.

Na polovini drugog dela Zvezda stiče prednost – posle Raškovićevog ufdarca Milijaš je pokupio odbitak i iz prve pogodio stativu, a zatim i mrežu gola Šovkovskog.

Izjednačenje je doneo Rumun Gijoane pogotkom sa leve strane.

Na Kupu prvog kanala učestvuju još i ekipe moskovskog CSKA, Šahtjora i domaćeg Bejtara iz Jerusalima.